Nábytok do detských a študentských izieb - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Decodom výrobca nábytku


Nábytok, ktorý vyrába Decodom je na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo  lisovanej fólie. Produkty tak držia vysokú kvalitu, a zároveň sú pre  slovenského zákazníka cenovo veľmi prijateľné.

Na slovenskom trhu  Decodom zaujal vedúce postavenie vo výrobe a v predaji kuchynského  nábytku. K ďalšiemu výrobnému programu patrí aj výroba sektorového  nábytku pre obývacie izby, a tiež jedálne, spálne, detské izby,  predsiene a kancelárie.

Fines výrobca nábytku

Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami, dizajn a kvalita zaraďujú firmu  medzi tých výrobcov, ktorých výrobky sú na domácom a zahraničnom trhu  žiadané, vystavované a ponúkané v obchodných domoch s nábytkom.

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov  požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových  atraktívnych poťahových látok a dezénov.

Drevona výrobca nábytku

Tradičný výrobca nábytku DREVONA ponúka slovenský nábytok a nábytok od overených zahraničných výrobcov.

V spoločnosti DREVONA veria, že nábytok vám má slúžiť čo najdlhšie a zároveň, aby váš domov bol miestom, na ktoré sa vždy tešíte.

Značka DREVONA je na trhu od roku 1949 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 300 odborníkov v oblasti predaja a výroby nábytku a materiálov na jeho výrobu.
DREVONA prevádzkuje na Slovensku aj sieť kamenných predajní s nábytkom. V súčasnosti patrí pod značku DREVONA viacero spoločností a divízií.

Meuble výrobca nábytku

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov a za ten  čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si  spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj na  trhoch okolitých krajín EU.

V súčasnosti je nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu ako jedálenské stoly a kuchyne.

Návrat na obsah