Najčastejšie otázky - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah

Najčastejšie otázky. FAQ


Ako dlho funguje Spoločnosť M.V. nábytok s.r.o.?

Firma funguje od roku 2004, a v roku 2008 bola pretransformovaná na spoločnosť s ručením obmedzením.

Dá sa u Vás objednať aj cez internet?

Uvedomujeme si dobu v akej žijeme a že väčšina obchodov ponúka internetový predaj cez tzv. e-shop. Zvažujeme i túto možnosť avšak osobný kontakt zo zákazníkmi nám je prednejší.

Kde sa dozviem ceny?

Ceny máme uvedené priamo v kamennej predajni pri každom vystavenom kuse nábytku. Samozrejmosťou sú zákazkové objednávky pri ktorých sa stanovuje cena podľa cenníka výrobcu. Neváhajte nám zavolať alebo prísť osobne k nám na predajňu.

Kde nájdem vašu predajňu?

na ulici Duklianska 3263 v Spišskej Nove Vsi v priestoroch bývalého poľnonákupu oproti hlavnej autobusovej stanici vedľa bývalých priestorov Hypernovy.

Aké sú dodacie doby nábytku?

Dodacia doba je rôzna podľa výrobcu a špecifických požiadaviek zákazníka. Tovar na objednávku po zadaní výroby až do skompletizovania a odoslania tovaru z objednávky je zhruba 4 až 10 týždňov. Výrobcovia dodávajú v týchto intervaloch.

Ponúkate i nábytok z masívu?

Áno. V našej ponuke sú výrobky slovenských a českých výrobcov a masív teiž, smrek, dub, buk, borovica a iné masívne materiály.

Doveziete mi nábytok až do bytu? Koľko to stojí?

Áno. Po zakúpení tovaru z našej ponuky zabezpečujeme dovoz tovaru aj montáž.Vzhľadom na skutočnosť, že dodávame do širokého okolia, máme rôzne výrobky a stálich zákazníkov od čoho sa odvíja aj cena dopravy.

Zmontujete mi nábytok? Koľko stojí montáž?

Áno. Po zakúpení tovaru z našej ponuky sa určite dohodneme. Montáž zabezpečujeme po vlastnej línii, alebo cez kvalifikovaných stolárov.Neváhajte nás kontaktovať. Garantujeme vám prístup a spoľahlivosť.

Akú poskytujete záruku na nábytok?

Na našej predajni ponúkame iba kvalitný slovenský nábytok a našim zákazníkom spolu zo slovenskými výrobcami sa snažíme byť čo najviac nápomocný pri riešení akýchkoľvek pochybností s kvalitou dodaného tovaru. Záruka na nábytok je bežne zo zákona 2 roky.
Ale už naši výrobcovia sú si istí svojou kvalitou nábytku že dávajú napr. spoločnosť FINES 4 roky na sedacie súpravy, postele a na rošty poskytuje záruku 10 rokov. Spoločnosť TRIBYT na svoje produkty poskytuje záruku 3 roky.
Obchodné podmienky a reklamačný poriadok máme spracovaný a zverejnený aj na našich web stránkach.
Návrat na obsah