Jedálenský nábytok - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Fines výrobca nábytku

Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami, dizajn a kvalita zaraďujú firmu  medzi tých výrobcov, ktorých výrobky sú na domácom a zahraničnom trhu  žiadané, vystavované a ponúkané v obchodných domoch s nábytkom.

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov  požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových  atraktívnych poťahových látok a dezénov.

Drevona výrobca nábytku

Tradičný výrobca nábytku DREVONA ponúka slovenský nábytok a nábytok od overených zahraničných výrobcov.

V spoločnosti DREVONA veria, že nábytok vám má slúžiť čo najdlhšie a zároveň, aby váš domov bol miestom, na ktoré sa vždy tešíte.

Značka DREVONA je na trhu od roku 1949 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 300 odborníkov v oblasti predaja a výroby nábytku a materiálov na jeho výrobu.
DREVONA prevádzkuje na Slovensku aj sieť kamenných predajní s nábytkom. V súčasnosti patrí pod značku DREVONA viacero spoločností a divízií.

Iktus výrobca nábytku

V dnešnej dobe existuje niekoľko rozdielnych technológií vo výrobe nábytku.

V skratke môžete mať nábytok z masívneho dreva alebo nábytok z konštrukčných dosiek, väčšinou aglomerovaných, t.j. drevotrieskových dosiek, prípadne drevovláknitých dosiek, vyrábaných s pomocou lepidiel, vysokých tlakov a teplôt.

Pri vývoji, konštrukcii a výrobe nábytku spoločnosť IKTUS dáva dôraz na design, ergonómiu, kvalitu používaných materiálov a perfektné remeselné spracovanie.

Charakteristické pre tento nábytok je dokonalé zladenie prírodných a moderných materiálov.


Artium - nábytok a dekorácie

Artium - nábytok a dekorácie.

Najkomplexnejšia ponuka od nábytku až po dekorácie. Spoločnosť Artium ponúka vo svojom širokom portfóliu nábytku aj ratanový a záhradný nábytok.

V ponuke medzi dekoráciami patria k špičke. Svojou ponukou oslovia takmer všetkých. Cez drevorezby, vázy z rôznych materiálov až po svadobnú dekoráciu a končiac svojou ponukou reagujúcou na rôzne ročné obdobia.

Domov združenie
Prevádzkuje Domov Topoľčany.

Jedálenské  sety a zostavy tvoria kuchynské stoly a stoličky v drevenom alebo  kovovom prevedení. Pre zariadenie kuchyne, jedálne, reštaurácie či  hotela si určite vyberiete z veľkej ponuky jedálenských setov.
Všetky  jedálenské stoly a stoličky sú zladené, preto sa nemusíte báť, že by sa  stolička k stolu nehodila.

logo spolocnosti ton
Ručne ohýbaný nábytok na mieste, kde sa táto technológia používa od roku 1861.
Technológiu však posunuli ďalej a spájajú ju so súčasnými nápadmi dizajnérov. Stoličky a stoly sa tak stávajú jedinečným spojením kvality, inovatívnych tvarov a odkazu miesta, ktoré sa po generácie učilo rozumieť drevu.
V ponuke nájdete výnimočné kúsky určené nielen do barov ale i luxusných hotelov.

Návrat na obsah