Kancelársky nábytok a ergonomické stoličky - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Spinergo - zdravé sedenie

Spoločnosť Spinergo vyvíja a vyrába špičkové výrobky,  ktoré kombinujú inovatívne technológie, jednoduché použitie a čistý  dizajn. Vďaka týmto vlastnostiam sú stoličky Spinergo najefektívnejším riešením pre použitie v rôznych oblastiach.

Produkt najvyššej kvality, veľmi zaujímavá cena,  nadštandardná záruka 3  roky spolu s popredajným servisom sú vlastnosti, ktoré robia zo  stoličiek Spinergo prémiovú voľbu pre všetkých, ktorí chcú sedieť pohodlne a zdravo.

Antares international

Antares premení vaše želanie na skutočnosť. Svojími výrobkami a riešeniami, ktoré prepoja ľudí s pracovným prostredím tak, že zvýšia výkon a efektivitu, to všetko v perfektnom štýle.

Príťažlivá kolekcia výrobkov a poťahov zaručuje plnú spokojnosť zákazníkov.

logo office pro
Ponúkame Vám kancelárske stoličky od základných modelov so synchrónnym mechanizmom až po kancelárske stoličky s radom nastaviteľných ergonomických funkcií.

Kancelársky nábytok HOBIS Vám umožní nadčasové, atraktívne a pritom praktické a variabilné zariadenie Vašej kancelári kvalitným českým nábytkom.

Priestranné pracovné stoly a robustné skrine EXNER ponúkajú široké možnosti na individuálne vyjadrenie výsledného vzhľadu kancelárie.

tribyt logo
Kancelársky nábytkový súbor TREND svojou  variabilitou, flexibilitou  a moderným designom spĺňa všetky požiadavky na to, aby bol využívaný  na zariaďovanie všetkých typov administratívnych  priestorov –
od  najväčších veľkopriestorových kancelárií až po domáce pracoviská – kde  sú kladené vysoké nároky na funkčnosť, estetiku a kvalitu.

Návrat na obsah