Kuchynské linky - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Meuble výrobca nábytku

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov a za ten  čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si  spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj na  trhoch okolitých krajín EU.

V súčasnosti je nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu ako jedálenské stoly a kuchyne.

Drevona výrobca nábytku

Tradičný výrobca nábytku DREVONA ponúka slovenský nábytok a nábytok od overených zahraničných výrobcov.

V spoločnosti DREVONA veria, že nábytok vám má slúžiť čo najdlhšie a zároveň, aby váš domov bol miestom, na ktoré sa vždy tešíte.
Značka DREVONA je na trhu od roku 1949 a v súčasnosti zamestnáva viac ako 300 odborníkov v oblasti predaja a výroby nábytku a materiálov na jeho výrobu.
DREVONA prevádzkuje na Slovensku aj sieť kamenných predajní s nábytkom. V súčasnosti patrí pod značku DREVONA viacero spoločností a divízií.

Decodom výrobca nábytku


Nábytok, ktorý vyrába Decodom je na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo  lisovanej fólie. Produkty tak držia vysokú kvalitu, a zároveň sú pre  slovenského zákazníka cenovo veľmi prijateľné.

Na slovenskom trhu  Decodom zaujal vedúce postavenie vo výrobe a v predaji kuchynského  nábytku. K ďalšiemu výrobnému programu patrí aj výroba sektorového  nábytku pre obývacie izby, a tiež jedálne, spálne, detské izby,  predsiene a kancelárie.

Logo spoločnosti Trenab

Okrem ponúkaných typov horných a  spodných skriniek, je samozrejmosťou výroba atypických skriniek na  mieru. Vďaka vlastnej výrobe nie sú limitovaný pri návrhu kuchyne.
Vašu  kuchynskú linku prispôsobia presne podľa priestoru a vašich  požiadaviek, pričom dôraz kladú na kvalitu a precíznosť spracovania.

  
Ďalšou výhodou je možnosť ľubovolnej kombinácie materiálov a farieb, čo umožňuje vytvorenie požadovaného estetického celku.

Návrat na obsah