Obývacie steny do vašich obývačiek - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
tribyt logo

V súčasnom  modernom  živote sa obývacia izba stáva prvoradým miestom oddychu, zábavy,   stretávania sa rodiny, priateľov a návštev. Splnenie tohto cieľa si   vyžaduje nábytok funkčný, estetický a účelný. Spomenuté vlastnosti  spĺňajú  sektorové obývacie zostavy LOLA, ROMA a SARA.

Materiálovým  základom obývacích zostáv je laminovaná doska v kombinácii  hrúbok 18  a 25 mm vo farebných prevedeniach buk, čerešňa, javor, orech  a dub.
Exponované hrany sú chránené výlučne kvalitnou a odolnou ABS  hranou hrúbky 2 mm a 0,5 mm.

Meuble výrobca nábytku

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov a za ten  čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si  spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj na  trhoch okolitých krajín EU.

V súčasnosti je nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu ako jedálenské stoly a kuchyne.

Decodom výrobca nábytku


Nábytok, ktorý vyrába Decodom je na báze drevotrieskovej dosky a vákuovo  lisovanej fólie. Produkty tak držia vysokú kvalitu, a zároveň sú pre  slovenského zákazníka cenovo veľmi prijateľné.

Na slovenskom trhu  Decodom zaujal vedúce postavenie vo výrobe a v predaji kuchynského  nábytku. K ďalšiemu výrobnému programu patrí aj výroba sektorového  nábytku pre obývacie izby, a tiež jedálne, spálne, detské izby,  predsiene a kancelárie.

Návrat na obsah