Nábytok do spálne a izieb - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Fines výrobca nábytku

Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami, dizajn a kvalita zaraďujú firmu  medzi tých výrobcov, ktorých výrobky sú na domácom a zahraničnom trhu  žiadané, vystavované a ponúkané v obchodných domoch s nábytkom.

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov  požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových  atraktívnych poťahových látok a dezénov.

logo spoločnosti we-tec

Spoločnosť WE-TEC sa pohybuje na trhu s nábytkom už viac ako 15 rokov.


Počas tohto obdobia sa stali popredným predajcom kvalitných  čalunených a drevených manželských postelí s voliteľným úložným  priestorom vyrobených na Slovensku.

Spoločnosť WE-TEC si dodávateľov starostlivo vyberá tak, aby Vám našim zákazníkom ponúkli kvalitný, moderný a funkčný nábytok.
V posledných rokoch sa venujú aj predaju kvalitných jedálenských stoličiek a stolov, konferenčných stolíkov, sedačiek a iného tovaru.

logo iron art
Kovové postele IRON-ART sú ručne kované z masívneho železa, drevené prvky sú z masívneho dubu.

Postele sa skladajú z piatich častí, ktoré sú spojené desiatimi skrutkami. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vŕzganiu. Na pevnosť konštrukcie poskytuje spoločnosť záruku 10 rokov.

Meuble výrobca nábytku

Spoločnosť MEUBLE, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov a za ten  čas si získala mnoho spokojných zákazníkov. Počas tohto obdobia si  spoločnosť získala popredné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj na  trhoch okolitých krajín EU.

V súčasnosti je nosný výrobný program zameraný na skriňový nábytok do celého bytu ako jedálenské stoly a kuchyne.

tribyt logo
Príjemným  miestom odpočinku, plnohodnotného spánku, ale aj zábavy sa stanú Vaše spálne   použitím nábytku spálňových zostáv NOVA a KORA.

Netradičným  riešením designu, konštrukcie a spojov predstavujú jednoduchý, variabilný  a účelný systém na zariadenie spální. Možnosťou vytvárania vlastných  zostáv skríň s použitím nadstavieb a úložných priestorov postelí  spĺňajú požiadavky aj náročnejších zákazníkov.

bmb logo
Hľadáte kvalitné drevené dvojložko z lamina alebo masívu?
Spoločnosť BMB vetšinu svojich postelí ponúka v materiáloch imitujúcich masívne drevo ale i z prírodného masívneho dreva.

Vyberte si správnu posteľ s kvalitným matracom a začnite si užívať spánok, ktorý skutočne zregeneruje nielen vaše telo
ale i dušu.

Návrat na obsah