Sedacie súpravy do vašich obývačiek - M.V. nábytok s.r.o.

Logo M.V. nábytok s.r.o.
Logo M.V. nábytok s.r.o.
Prejsť na obsah
Fines výrobca nábytku

Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami, dizajn a kvalita zaraďujú firmu  medzi tých výrobcov, ktorých výrobky sú na domácom a zahraničnom trhu  žiadané, vystavované a ponúkané v obchodných domoch s nábytkom.

Firma má vlastné vývojové štúdio, ktoré presadzuje do nových výrobkov  požiadavky moderného a účelového bývania s použitím vždy nových  atraktívnych poťahových látok a dezénov.

GKT logo

Počiatky spoločnosti GKT siahajú do roku 1991. Predmetom podnikania je v  týchto časoch predaj sedacích súprav vo vlastných obchodoch s nábytkom v  Topoľčanoch, v Komárne a v Zlatých Moravciach. Časť tovaru je tiež  exportovaná na zahraničný trh, do Ruska a na Ukrajinu.

Spoločnosť GKT sa zaraďuje medzi firmy, ktoré majú záujem o duálne  vzdelávanie. Snahou GKT je motivovať mladých ľudí smerom k ručnej práci.
To, že remeslo má zlaté dno, sa neustále potvrdzuje, a dopyt po  šikovných čalúnnikoch či profesionálnych krajčírkach narastá.


logo profit
Slovenský výrobca sedacieho nábytku.

V ponuke slovenskej spoločnosti Profit nájdete sedacie súpravy, sedačky, kreslá a taburetky na ktorých čalúnenie používajú materiály niekoľkých cenových kategórií.

Spoločnosť vám taktiež ponúka očalúnenie vášho pôvodného sedacieho nábytku.

Návrat na obsah